Okul müdürü, kepçenin kovasına binip okulu boyadı

Okul müdürü, kepçenin kovasına binip okulu boyadı

Okul müdürü, kepçenin kovasına binip okulu boyadı

Niğde’de Yıldıztepe Hacı Abdullah Şehit Mehmet Kayahan Çok Programlı Anadolu Lisesi’nin müdürü Ahmet Özkan, boyacılar yüksek ücret isteyince okulun dış cephesini kendisi boyadı. Özkan, iş makinesinin kovasına çıkıp boya yaptığı anların fotoğraflarını da sosyal medya hesabından paylaştı.

Yıldıztepe Hacı Abdullah Şehit Mehmet Kayahan Çok Programlı Anadolu Lisesi’nin müdürü Ahmet Özkan, İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün verdiği boyayla okulun dış cephesini boyatmak istedi. Özkan’ın görüştüğü boyacılar, 5 bin TL fiyat verdi. Bunun üzerine Ahmet Özkan, boyayı kendisi yapmak için kolları sıvadı. Özkan, yüksek duvarları ise belediyenin tahsis ettiği kepçenin kovasına çıkarak boyadı.

Boya yaparken çekilen fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşan Ahmet Özkan, "Kimine göre fedakarlık, kimine göre işgüzarlık, kimine göre iş güvenliğini hiçe saymak, bana göre aşk" notunu düştü.

 

Cihan Doğan

Cihan Doğan

Burası genel bilgi amaçlı hakkımda yazısıdır. Buradan benimle ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. Burada haber editörlüğü yapmaktayım. Bu yazı sadece amacına uygun olarak içeriği görüntülemeniz için doldurulmuştur.

İhracatçıya faktoring desteği Sonraki Haber

İhracatçıya faktoring desteği

Yemek sektöründe dev yerli hamle Önceki Haber

Yemek sektöründe dev yerli hamle

Yorum yazabilmek için üye olmalı yada üye girişi yapmalısınız
Giriş Yap | Kayıt Ol

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış